Lena Łubowo Producent Mebli
Producent mebli prawdziwych Meble Swarzędz Producent mebli z drewna

Filmy z produkcji

Producent mebli
Produkcja mebli

Obejrzyj filmy z naszej produkcji.
Filmy zostały nagrane przez firmę Rexel, wiodącego producenta profesjonalnych stołów tapicerskich, z których z satysfakcją korzystamy.

Stawiamy na design

Nowoczesne meble

Zastosowanie modułów LED do podświetlania szklanych półek w produkowanych przez nas witrynach, okazało się istnym strzałem w dziesiątkę. Dzięki temu posunięciu nasze witryny idealnie wpasowują się we współczesne trendy nowoczesnej estetyki meblarskiej.

Producent mebli prawdziwych Luksusowe sypialnie
Sypialnia NEXIA Sypialnia NEXIA Sypialnia AGNES CLASIS Sypialnia LENA Sypialnia LENA Sypialnia DALIA Sypialnia IGMA Sypialnia MOWI LEE Sypialnia NEMEZIS Sypialnia SINELL Sypialnia BEATRICE Sypialnia LENA Sypialnia NEMEZIS Sypialnia YASMINE Sypialnia YASMIN 2 Sypialnia NEXIA Sypialnia DIANA Sypialnia BEATRICE Sypialnia AGNES Sypialnia DIANA Sypialnia DIANA Sypialnia IDA Sypialnia WERONA Sypialnia WERONA Sypialnia NEXIA Sypialnia NEXIA Sypialnia BRUNO Sypialnia LENA Sypialnia HERA Sypialnia BRUNO I Sypialnia WERONA Sypialnia ARONIA Sypialnia ARONIA Sypialnia SANDRA Sypialnia WIKTORIA Sypialnia WIKTORIA Sypialnia AGATA Sypialnia DARIA Sypialnia IDA Sypialnia MARTA Sypialnia LAURA II Sypialnia MARTA Sypialnia LAURA

W ofercie posiadamy również

Sypialnia SAN MARCO Sypialnia IMPERIA

Luksusowe sypialnie na wymiar Producent Luksusowa Sypialnia

Od prawie trzydziestu lat z powodzeniem produkujemy dla Państwa luksusowe sypialnie. Projektowane przez nas luksusowe sypialnie wyróżnia niepowtarzalny design i najwyższa jakość materiałów - najlepsze drewno, naturalne drewniane okleiny, obicia i materace pochodzące jedynie od renomowanych producentów. Pragniemy zaoferować Państwu luksusowe sypialnie, które zostały zaprojektowane, przez naszych projektantów, z myślą o najbardziej wymagających Klientach. Wybierając nasze meble, możecie mieć Państwo pewność, że waszą sypialnię wypełni naprawdę niepowtarzalna atmosfera przytulnego, pięknego i luksusowego wnętrza.

Jakość i komfort

Tworząc nasze sypialnie na pierwszym miejscu stawiamy Państwa komfort. Chcemy, aby służyły one naszym Klientom jak najlepiej, dając im możliwość wypoczęcia w najlepszych warunkach. Dlatego nasze sypialnie reprezentują najwyższy standard. W swojej ofercie posiadamy jedynie sypialnie stworzone z materiałów pochodzących od najlepszych i zaufanych firm, takich jak: szwedzka firma Starsprings - producent sprężyn falistych i bonelowych, firmy: Organika i Zachem - producenci pianki wysokoelastycznej, czy firm: M&K Foam Koło - producenci materacy do łóżek sypialnianych.

Estetyka na najwyższym poziomie

Wszystkie produkowane przez nas meble do sypialni wyróżnia wysoka estetyka. Wiemy, jak ważnym jest, aby zadbać o każdy szczegół wykończenia sypialni. Chcemy, aby nasze meble nie tylko zachwyciły Państwa swoją wygodą i funkcjonalnością, ale też wprowadziły niepowtarzalny klimat w miejscu Państwa odpoczynku. Z myślą o naszych Klientach, w swojej ofercie umieściliśmy duży wybór mebli do sypialni, tak aby każdy z nich mógł wybrać coś dla siebie. Estetyka to nie tylko wygląd mebla, to także nowoczesny design z uwzględnieniem dbałości o każdy element. Wiemy o tym i dlatego zwracamy szczególną uwagę na wszystkie detale takie jak: klejenia, uchwyty, nóżki i zawiasy.

Elastyczne wymiary

Nasze sypialnie produkujemy z myślą o Państwa wygodzie i zadowoleniu, zatem pragniemy, aby w jak najwyższym stopniu odpowiadały Państwa wymaganiom. Właśnie dlatego nasze meble posiadają elastyczne wymiary. Jesteśmy w stanie, na zamówienie, zmienić każdy wymiar mebla tak, aby w pełni dostosować go do Państwa warunków, oczekiwań i planów aranżacyjnych.

Szeroki wybór wzorów i kolorów

W naszej ofercie zamieściliśmy ponad 2000 wzorów kolorystycznych materiałów obiciowych dedykowanych dla mebli tapicerowanych. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy także bogatą ofertę kolorystyczną frontów oraz pozostałych elementów drewnianych, które znajdą się w Państwa sypialni.
Zabiegamy o to, by proponowane przez nas wzory zawsze ściśle odpowiadały aktualnie panującym trendom wyznaczanym przez projektantów mebli.
Dla naszych Klientów przygotowaliśmy szeroki wybór wzorów materiałów, począwszy od tych zupełnie gładkich, poprzez wzorzyste, wzory współczesne, a nawet młodzieżowe.
Bardzo ważna dla nas jest różnorodność oferowanych Państwu obić. Chcielibyśmy, aby odpowiadały one Państwa oczekiwaniom, w zależności od Państwa indywidualnych potrzeb i upodobań.

Okucia oraz elementy uzupełniające

Misją naszej firmy, którą kierowaliśmy się od początku jej istnienia była funkcjonalność mebli. Działamy na rynku już od wielu lat i cały czas pozostajemy jej wierni. To dzięki niej zyskaliśmy uznanie Klientów, którzy docenili to, że produkowane przez nas meble tworzone są w oparciu o tę szczególnie ważną i często zaniedbywaną dzisiaj wartość.
Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy wiele naprawdę nowoczesnych rozwiązań w zakresie okuć oraz systemów, które wspierają użytkowanie mebli. Są to:

 • Sprężyny faliste oraz bonelowe renomowanej, szwedzkiej firmy Starsprings.
 • Pianki wysokoelastyczne firm: Organika, Zachem.
 • Najlepsze materace przeznaczone do łóżek sypialnianych marki M&K Foam Koło.
 • Profesjonalne, markowe zawiasy i zamki.
 • Ograniczniki otwierania oraz prowadnice.
 • Teleskopy, a także inne systemy wspierające otwieranie frontów, szaf i pozostałych elementów ruchomych.
 • Systemy bezuchwytowe.
 • Elementy wyciszające pracę części ruchomych.
 • Systemy oświetlenia meblowego oraz doświetlania w technologii LED i tradycyjnej.
 • Nowoczesne elementy wykończeniowe. Począwszy od: elementów drewnianych, poprzez szklane, aż po stylizowane, aluminiowe akcenty wykończenia.
 • Ogromna grupa uchwytów, nóżek, etc.
 • Organizery, systemy wieszakowe i wyposażenie garderoby.
 • Akcesoria uzupełniające, wyprodukowane z wysokojakościowych tworzyw sztucznych.
 • Grupa profesjonalnych systemowo elementów połączeń oraz podpórek.
 • Systemy ewentualnych żaluzji meblowych na najwyższym poziomie.

Nasza firma funkcjonuje na rynku już od prawie trzydziestu lat. W tym czasie zyskaliśmy ogromne doświadczenie w zakresie produkcji sypialni. Choć w tym okresie zmieniły się wzory mebli i technologie produkcji, a my podążaliśmy za zmieniającymi się trendami we wzornictwie, jedno pozostało zawsze niezmienne - nasi zadowoleni Klienci. To właśnie z myślą o nich projektujmy i produkujemy nasze sypialnie. Chcemy, aby nasze sypialnie nie tylko służyły funkcjonalnością, ale także budowały klimat w miejscu Państwa wypoczynku.

Czytaj więcej...

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko lub firma:

E-mail:

Telefon:

Treść wiadomości:

Wyprzedaż ekspozycji

Wyprzedaż mebli

Nasza produkcja

Nasz zakład produkcyjny zatrudnia doświadczonych specjalistów. Dysponujemy specjalistami, z którymi możemy realizować każdy zamysł naszych projektantów.

Produkcja mebli

Nasza produkcja, to spore hale produkcyjne, nowoczesne maszyny.
To także solidnie zaopatrzone magazyny mebli. Dzięki temu większość asortymentu dostępna jest
dla Państwa niemalże od ręki.

Masz pytania do nas?
Chętnie odpowiemy na każde Państwa Pytanie Produkujemy właśnie dla Państwa.
Jeśli mają Państwo pytania,
chętnie odpowiemy
Napisz do nas
Sypialnia Werona Sypialnia Bruno Zestaw Sara Zestaw Ramzes Zestaw Maximus