O FIRMIE
Nasza firma powstała w roku 1974 i od początku zajmuje się produkcją mebli do sypialni i salonu. W ofercie posiadamy bardzo szeroką gamę wzorów mebli, które przerabiamy zgodnie z życzeniem klienta. Dotyczy to zarówno mebli skrzyniowych, jak i wypoczynkowych.

Do dyspozycji klientów oddajemy około 1000 tkanin obiciowych i skór naturalnych oraz dużą ilość kolorów drewna.

Produkowane przez nas meble dostępne są w jednym z około 100 kolorów drewna. Istnieje możliwość dobrania koloru mebli pod istniejące meble klienta (kolor dobierany w miarę możliwości, może się nieznacznie różnić).

Meble znajdujące się w naszej ofercie cechują się niepowtarzalnym wzornictwem odbiegającym od innych firm. Staramy się ciągle rozwijać firmę stawiając na innowacyjność. Nasza oferta jest stale powiększana o nowe wzory mebli do salonu, mebli wypoczynkowych oraz sypialni.

Pełne dane firmy:

Lena Łubowo - Producent mebli prawdziwych
62-260 Łubowo, Łubowo 85B
tel/fax: (61) 427-57-75

NIP: 777-236-70-17
EU VAT: PL7772367017
REGON: 639570270

Adresy e-mail:
info@lenalubowo.com.pl
logistyka@lenalubowo.com.pl
reklamacje@lenalubowo.com.pl

Numer konta:
WIELKOPOLSKI BANK SPÓŁDZIELCZY w Łubowie
71 9068 0003 0000 1720 4006 5461

REKLAMACJE MEBLI

W trosce o najwyższy komfort i zadowolenie naszych Klientów na wszystkie meble udzielamy 2 lata gwarancji. Poniżej mogą Państwo zapoznać się z treścią karty gwarancyjno-informacyjnej, w której w przystępny sposób postaraliśmy się wyjaśnić wszelkie reguły gwarancji. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania dotyczące warunków gwarancji i reklamacji, prosimy skontaktować się z naszym konsultantem. Nasz konsultant z chęcią odpowie na wszystkie Państwa pytania i wyjaśni wątpliwości.

Karta gwarancyjno-informacyjna
Kartę gwarancyjno-informacyjną mogą Państwo pobrać w formacie PDF. Aby mogli ją Państwo przejrzeć na swoim komputerze, muszą Państwo posiadać pełne oprogramowanie Adobe Acrobat Reader. Jeżeli nie posiadają Państwo jeszcze tego oprogramowana, prosimy je pobrać ze strony producenta i zainstalować. Link do strony producenta: » pobierz Adobe Acrobat Reader «


Wszelkie reklamacje prosimy zgłaszać na adres e-mail: reklamacje@lenalubowo.com.pl lub osobiście w jednym z naszych salonów firmowych